Regulamin

Ot, takie tam zasady ogólnie obowiązujące, których chciałabyśmy, żebyście przestrzegali, drodzy Czytelnicy.
 1. Zabrania się kopiowania treści. Absolutnie. Ona jest naszym wymysłem i tylko naszym.
 2. Masz zastrzeżenia do mojego pisania - pisz śmiało! Nie jesteśmy fankami krytyki, ale ją sobie bardzo cenimy, jest dla nas ważna. Każda uwaga się liczy, gdyż wtedy będziemy umiały poprawić błąd bądź błędy, które robimy. A jak wiadomo, zdarzają się one każdemu Tylko uzasadnij swoją krytykę!
 3. Szanuj nas, a my ciebie - tolerancja przede wszystkim. Nie kwestionuj tego, jakie jesteśmy bądź nie jestem - na blogu ważna jest treść naszego opowiadania, nie nasze osoby.
 4. Szanuj, Czytelniku, innych Czytelników. Każdy ma prawo do własnego zdania.
 5. Jeden z najważniejszych punktów, bardzo prosimy o jego przestrzeganie. Pisząc w komentarzach, uwzględniajcie fakt, że piszemy to we DWIE - dwie dziewczyny, pod nickami Isabel Witther i Cierpiąca Samotnia. Uwzględniajcie to, wyrażając opinię w komentarzu.
 6. Poglądy wszelkich postaci to nie zawsze są poglądy, które i my wyznajemy. Proszę o tym pamiętać.
 7. Przeczytałeś? Świetnie! Spodobało się? Jeszcze lepiej! Wyraź swoją opinię w komentarzu. Zachęcam do tego, gdyż są one dla nas bardzo, bardzo ważne. Wam paru słów na temat nowej notki zajmuje kilka minut, może mniej, a nas wprawia w radość.
 8. Wszelkie wasze dzieła, które również piszecie i chcielibyście się nimi ze światem i mną podzielić, zareklamujcie w zakładce  SPAM. 
 9. Do spamu nie mamy nic przeciwko, bo same wiemy, jak trudno jest się zareklamować, ale osobiście, między nami, wyznajemy jedną zasadę - jeśli decydujesz się na spam, to chociażby uracz mój blog jakimś komentarzem. My również jej przestrzegamy, bo nie mamy serca reklamować się bez czytania twórczości osoby, którą chciałybyśmy zaprosić na mojego bloga. Uprzedzamy, nie zmuszam do tego, ale nam samym będzie milej na sercu.
 10. Jeśli prosiłyśmy, byś nas powiadomił(a) o nowej notce na twoim blogu, zrób to w zakładce SPAM
 11. Jeśli masz jakiś pomysł na jednopartówkę i chciałbyś, by został przez nas wykorzystany, śmiało pisz w zakładce PROPOZYCJE. Kto wie, może przypadną nam do gustu?
 12. Jesteśmy wdzięczna wszystkim tym, którzy nas czytają, jednakże my same czytam to, co nas zainteresuje.
 13. Liebster Award, czyli zabawa w tzw. "klepankę" - pytania i odpowiedzi. Nie mamy do tego nic przeciwko, aczkolwiek prosimy, by nie nominować nas do tego zbyt często.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz