Autorki

Do naszej ekipy zaliczają się dwie osoby, w Internecie znane pod pseudonimami Cierpiąca Samotnia oraz Isabel Witther.

Cóż, piszemy razem, to bardzo ciekawe doznanie - wylewanie wszelkich swoich myśli na papier wraz z przyjaciółką.


~ISABEL WITTHER~

Ileśtam letnie stworzonko, z wyglądu normalne, z głowy nie za bardzo (Cierpiąca potwierdza), posiadające głowę z niewyżytą wyobraźnią oraz z tysiącem pomysłów na minutę.
W Internecie znana pod kryptonimem Isabel Witther, z którego nie jest zbytnio zadowolona, ale jest w stanie go zaakceptować.
Optymistka i romantyczka, cicho marząca o  rudych włosach, stara się być przyjacielska i nie zrazić do siebie ludzi swoją jakże pokręconą, oryginalną dość osobą.
Usposobieniem przypomina równomierną mieszankę Tsunade i Kushiny, według tej drugiej.
W wolnych chwilach pisuje jednopartówki i opowiadania, jeśli czeluście weny w jej umyśle jej na to zezwalają, słucha muzyki, czytuje książki i blogi o tematyce Narutowskiej.
Fanka rocka, ubóstwiająca ten gatunek muzyki od kilku ładnych lat.
Zakręcona pozytywnie szatynka, momentami wulgarna,
Fanka m&a, zwłaszcza Naruto, po uszy zakochana w pairingach MinaKushi i SasuSaku.
Oprócz tego, prowadzi bloga o parze Minato & Kushina:~ Cierpiąca Samotnia ~
(pisze pod wpływem napojów wyskokowych, więc lepiej omijać to okiem krytyki -.-")
Jestem (razem z tą mądrzejszą) w gimnazjum i tyle na temat mojego wieku. Jeśli chodzi o charakter, to jestem w chuj szczera (Isabel uważa to za zaletę, a świat za wadę) i rzadko bywam miła, przez co troszeczkę ciężko się mnie toleruje, ale jakoś się da :). W środku należę jednak do osób bardziej emocjonalnych niż codzienny wyraz mojej twarzy na to wykazuje.
Mam głowę pełną zboczonych pomysłów, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Nie lubię klnąć, jednak życie tego ode mnie wymaga.
Od mniej więcej ósmego roku życia zakochałam się w anime "Naruto" (troszeczkę później w mandze) i odkąd zobaczyłam drugi odcinek tejże serii zaczęłam czuć coś szczególnego do pary stworzonej z Sakury i Sasuke, lecz dzięki Isabel wierzę również w NaruSaku.
Nie toleruję Yaoi, jestem wierna Yuri oraz Hentai.
Pisuję również jednopartówki , które mogą być zboczone, wulgarne i nieprzyzwoite, ale nie zmienia to faktu, iż są one ciekawe.
Pisuję bloga o tematyce SasuSaku:


W razie potrzeby, kontakt do waszych usług:

email do Isabel: more.than.heart@gmail.com

email do Cierpiącej: mei.misaki@onet.com.pl

Zapraszamy do czytania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz