niedziela, 3 lutego 2013

"W blasku flaeszy i cieniu sławy" - początek

 
 
 
 Wiecie, jakie są 3 główne zasady modelek?
1. Idź prosto.
2. Kuś spojrzeniem i uśmiechaj się ładnie.
3. Nigdy się nie potknij.
Ja się zgarbiłam, spuściłam wzrok. Mój uśmiech zgasł a moje stopy odmówiły posłuszeństwa kończąc moją drogę na dnie tego wielkiego gówna, jakim jest świat gwiazdek show-biznesu. I co z tego, że się podniosłam i z powrotem wspięłam na szczyt, skoro nie mogłam mieć jego? Zapragnęłam mieć normalne życie, zdala od tego całego zgiełku wokół mojej osoby.
 
 ~ ~ ~ ~ ~ ~
 
Kariera- słowo, które kocha cały świat. I ja również. Zrobiłem wszystko, by osiągnąć swój cel, jakim była sława. I udało mi się to. Miliony ludzi na całym świecie mnie kochały. To dla nich wszystkich to robiłem. Starałem się nigdy nie ulegać chorobom i presji show-biznesu, zawsze uważając na siebie i idąc własną ścieżką.
 
 
 
Eeee, dobra. Mam nadzieję, że temat, który mnie wczoraj w nocy nawiedził i Wam się spodoba. Ostrzegam, nie jestem Is, więc nie oczekujcie ode mnie tego samego, ponieważ będzie to awykonalne. Jak już co poniektórzy zaglądający na mojego bloga mogli się zoriętować to nie dotrzymuję terminów, więc w przeciwieństwie do Isabel nie napiszę, że następna notka pojawi się szybko, bo będzie to po prostu nieprawda. A ja kłamię tylko w realnym świecie, na blogach jestem raczej szczera :). To będzie wszystko.
 
Cierpiąca Samotnia

7 komentarzy:

 1. -.- Co ty nie jesteś mną, ja się pytam, co ty nie jesteś mną? Weź, proszę cię. Ale wow, ruszyłaś się za pisanie jednopartówki, liczę, że skoro nas z pomysłem zapoznałaś, to coś sklecisz ;)
  Powodzenia życzę w pisaniu

  PS. Nie napisałam nigdzie, że notka pojawi się szybko ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale powiedziałaś, że jest już w pisaniu. A jak 2 nie ma tak nie ma.

   Usuń
 2. Jednopartówka z perspektywy Sasuke? Uhuhu... Będzie ciekawie ;d
  Tylko, błagam, nie trzymaj nas nie wiadomo ile w niepewności, zgoda?

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja to czekam na coś więcej. Wprowadzenie mało co nam mówi. Jedynie krótki wywód Saśka. Duży plus za kolejną jednopartówkę, ale w tym momencie mam ochotę udusić Isabel, za to, że nie kontynuuje poprzedniej. No, chyba naśle na Ciebie wygłodniałego Itasia, albo poszczuję Yondaime, zobaczysz!
  No nie i do tego weryfikacja obrazkowa, która działa na mnie niczym czerwona płachta na byka -.-' Masz szlaban na romanse z Uchihą. No chyba, że nie patrzę... Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. A przynajmniej tak mawiają.
  Czy ja właśnie stukam w klawisze bez ładu, składu i jakiegokolwiek tołku?...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zostałyście nominowane do Liebster Award na zycie-niewolnicy.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój szablon do odebrania na malach-tow w notce 317. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nominowałam Cię do nagrody Versatile blogger więcej u mnie http://pusta-strona-pamietnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń